O Tesařství OSÍK

Tesaři OSÍK vznikli v roce 1999. Společnost je tvořena 3 společníky, jejichž zkušenosti jsou datovány mnohem dříve, než samotný vznik společnosti. Tesaři OSÍK disponují vlastními zaměstnanci v počtu cca 10 lidí.
Tesařství OSÍK má silné materiální zázemí v podobě vlastního katru a dalších pilařských technologií na zpracování dřeva.
Spojujeme používání moderních technologií s tradičním zpracováním dřeva. Reagujeme tím na poptávku zákazníků po originalitě jejich stavby a ručním zpracování.
Při uplatňování moderních technologií, zejména v pokrývání střech a dřevostaveb dbáme na přísné dodržování technologických postupů předepisovaných výrobci např. střešních systémů. To má velký význam u zateplovacích systémů, odvětrání staveb aj.
Stavební prvky pro stavby dřevěných domů, střech, pergol a dalších včetně ochranných nátěrů a jiných finálních úprav se provádí ve firemním zázemí a převáží se jako již polotovar připravený k montáži. Tím se zkracuje doba realizace stavby, což má příznivý dopad na ochranu stavby před povětrnostními vlivy. To má význam zejména u rekonstrukcí objektů.

Hlavní obory činnosti TESAŘSTVÍ OSÍK:

Vyrábíme, dodáváme a montujeme

  • dřevostavby
  • roubenky
  • pergoly a zahradní domky
  • provádíme rekonstrukce střech
  • stavíme nové střechy
  • další tesařské práce

Zpracování a prodej dřeva

  • pořez kulatiny na vlastním katru
  • pořez kulatiny na zakázku

Prodáváme

Palubky, lišty, střešní latě, fošny, fasádní profily, hranoly, prkna, trámy, piliny, palivové dřevo

Naší velkou předností je, že máme trvalou spolupráci s dalšími tesařskými firmami a tím vytváříme silné zázemí pro rychlou realizaci také velkých zakázek..

Rychlý kontakt

Král Jindřich

zpracování cenových nabídek

+420 736 472 694

jindrich.kral@tesari-osik.cz


Staněk Martin

jednání se zákazníky

+420 603 874 860

martin.stanek@tesari-osik.cz


Stráník Josef

pořez kulatiny, prodej materiálu

+420 736 472 695

josef.stranik@tesari-osik.cz


Účetnictví

fakturace@tesari-osik.cz